Κυριακή 31 Μαρτίου 2013
Σάββατο 30 Μαρτίου 2013
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2013
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2013
Τρίτη 26 Μαρτίου 2013
Κυριακή 24 Μαρτίου 2013
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2013
16/10/2012
Κροατία – Ουαλία 2-0
Βέλγιο – Σκωτία 2-0
Σκόπια – Σερβία 1-0
Βέλγιο 4 10 8-1
Κροατία 4 10 6-2
Σερβία 4 4 6-5
Σκόπια 4 4 3-4
Ουαλία 4 3 3-11
Σκοτία 4 2 2-5
Ιταλία 4 10 10-4
Βουλγαρία 4 6 4-3
Τσεχία 3 5 3-1
Αρμενία 3 3 2-3
Δανία 3 2 2-4
Μάλτα 3 0 1-6
16/10/2012
Τσεχία – Βουλγαρία 0-0
Ιταλία – Δανία 3-1
Γερμανία 4 10 15-6
Σουηδία 3 7 8-5
Ιρλανδία 3 6 7-8
Αυστρία 3 4 5-2
Καζακστάν 4 1 1-8
Νησιά Φερόε 3 0 2-9
16/10/2012
Αυστρία – Καζακστάν 4-0
Γερμανία – Σουηδία 4-4
Νησιά Φερόε – Ιρλανδία 1-4
Ολλανδία 4 12 13-2
Ουγγαρία 4 9 10-5
Ρουμανία 4 9 8-4
Τουρκία 4 3 4-7
Εσθονία 4 3 1-6
Ανδόρα 4 0 0-13
16/10/2012
Ανδόρα – Εσθονία 0-1
Ουγγαρία – Τουρκία 3-1
Ρουμανία – Ολλανδία 1-4
Ελβετία 4 10 7-1
Νορβηγία 4 7 6-5
Αλβανία 4 6 5-5
Ισλανδία 4 6 4-4
Σλοβενία 4 3 3-6
Κύπρος 4 3 3-7
16/10/2012
Αλβανία – Σλοβενία 1-0
Κύπρος – Νορβηγία 1-3
Ισλανδία – Ελβετία 0-2
Ρωσία 4 12 8-0
Ισραήλ 4 7 10-5
Πορτογαλία 3 6 5-2
Βόρεια Ιρλανδία 2 1 1-3
Αζερμπαϊτζάν 3 1 1-5
Λουξεμβούργο 4 1 2-12
16/10/2012
Ισραήλ – Λουξεμβούργο 3-0
Πορτογαλία - Βόρεια Ιρλανδία
Ρωσία – Αζερμπαϊτζάν 1-0
Βοσνία 4 10 15-2
Ελλάδα 4 10 5-1
Σλοβακία 4 7 5-3
Λιθουανία 4 4 3-6
Λετονία 4 3 5-8
Λιχτενστάιν 3 0 1-14
16/10/2012
Σλοβακία – Ελλάδα 0-1
Βοσνία – Λιθουανία 3-0
Λετονία – Λιχτενστάιν 2-0
Αγγλία 3 7 11-1
Μαυροβούνιο 3 7 9-2
Πολωνία 2 4 4-2
Μολδαβία 4 4 2-7
Ουκρανία 3 2 1-2
Σαν Μαρίνο 3 0 0-13
16/10/2012
Ουκρανία – Μαυροβούνιο 0-1
Πολωνία – Αγγλία ΑΝΑΒΟΛΗ
Σαν Μαρίνο – Μολδαβία 0-2
Ισπανία 3 7 6-1
Γαλλία 3 7 5-2
Γεωργία 4 4 2-4
Λευκορωσία 4 3 3-8
Φινλανδία 2 1 1-2
16/10/2012
Λευκορωσία – Γεωργία 2-0
Ισπανία – Γαλλία 1-1
Κροατία – Ουαλία 2-0
Βέλγιο – Σκωτία 2-0
Σκόπια – Σερβία 1-0
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΒέλγιο 4 10 8-1
Κροατία 4 10 6-2
Σερβία 4 4 6-5
Σκόπια 4 4 3-4
Ουαλία 4 3 3-11
Σκοτία 4 2 2-5
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΙταλία 4 10 10-4
Βουλγαρία 4 6 4-3
Τσεχία 3 5 3-1
Αρμενία 3 3 2-3
Δανία 3 2 2-4
Μάλτα 3 0 1-6
16/10/2012
Τσεχία – Βουλγαρία 0-0
Ιταλία – Δανία 3-1
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΓερμανία 4 10 15-6
Σουηδία 3 7 8-5
Ιρλανδία 3 6 7-8
Αυστρία 3 4 5-2
Καζακστάν 4 1 1-8
Νησιά Φερόε 3 0 2-9
16/10/2012
Αυστρία – Καζακστάν 4-0
Γερμανία – Σουηδία 4-4
Νησιά Φερόε – Ιρλανδία 1-4
4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΟλλανδία 4 12 13-2
Ουγγαρία 4 9 10-5
Ρουμανία 4 9 8-4
Τουρκία 4 3 4-7
Εσθονία 4 3 1-6
Ανδόρα 4 0 0-13
16/10/2012
Ανδόρα – Εσθονία 0-1
Ουγγαρία – Τουρκία 3-1
Ρουμανία – Ολλανδία 1-4
5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΕλβετία 4 10 7-1
Νορβηγία 4 7 6-5
Αλβανία 4 6 5-5
Ισλανδία 4 6 4-4
Σλοβενία 4 3 3-6
Κύπρος 4 3 3-7
16/10/2012
Αλβανία – Σλοβενία 1-0
Κύπρος – Νορβηγία 1-3
Ισλανδία – Ελβετία 0-2
6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΡωσία 4 12 8-0
Ισραήλ 4 7 10-5
Πορτογαλία 3 6 5-2
Βόρεια Ιρλανδία 2 1 1-3
Αζερμπαϊτζάν 3 1 1-5
Λουξεμβούργο 4 1 2-12
16/10/2012
Ισραήλ – Λουξεμβούργο 3-0
Πορτογαλία - Βόρεια Ιρλανδία
Ρωσία – Αζερμπαϊτζάν 1-0
7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΒοσνία 4 10 15-2
Ελλάδα 4 10 5-1
Σλοβακία 4 7 5-3
Λιθουανία 4 4 3-6
Λετονία 4 3 5-8
Λιχτενστάιν 3 0 1-14
16/10/2012
Σλοβακία – Ελλάδα 0-1
Βοσνία – Λιθουανία 3-0
Λετονία – Λιχτενστάιν 2-0
8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΑγγλία 3 7 11-1
Μαυροβούνιο 3 7 9-2
Πολωνία 2 4 4-2
Μολδαβία 4 4 2-7
Ουκρανία 3 2 1-2
Σαν Μαρίνο 3 0 0-13
16/10/2012
Ουκρανία – Μαυροβούνιο 0-1
Πολωνία – Αγγλία ΑΝΑΒΟΛΗ
Σαν Μαρίνο – Μολδαβία 0-2
9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΓΚΟΛΙσπανία 3 7 6-1
Γαλλία 3 7 5-2
Γεωργία 4 4 2-4
Λευκορωσία 4 3 3-8
Φινλανδία 2 1 1-2
16/10/2012
Λευκορωσία – Γεωργία 2-0
Ισπανία – Γαλλία 1-1
Τρίτη 19 Μαρτίου 2013
Κυριακή 17 Μαρτίου 2013
ΜΑΛΑΓΑ-ΕΣΠΑΝΙΟΛ 1 χαμενο
ΚΟΡΔΟΒΑ-ΑΛΜΕΡΙΑ 2 Η OVER κερδισμενο
ΣΙΕΝΑ-ΚΑΛΙΑΡΙ UNDER κερδισμενο
ΓΟΥΙΝΓΚΑΝ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ 2 χαμενο
ΤΟΥΛΟΥΖ-ΜΠΟΡΝΤΟ UNDER κερδισμενο
ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ-ΑΝΝΟΒΕΡΟ 1 κερδισμενο
ΠΑΟΚ-ΠΑΟ 1 κερδισμενο
ΟΣΑΣΟΥΝΑ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ,ΜΑΔΡΙΤΗΣ Χ2 κερδισμενο
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ-ΙΝΤΕΡ 2 αναβληθηκε
ΣΕΝΤ,ΕΤΙΕΝ-ΠΑΡΙ,ΣΕΝ,ΖΕΡΜΕΝ G/G κερδισμενο
ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ-ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ 1 Η UNDER κερδισμενο
Σάββατο 16 Μαρτίου 2013
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2013
Πέμπτη 14 Μαρτίου 2013
Τετάρτη 13 Μαρτίου 2013
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2013
Κυριακή 10 Μαρτίου 2013
ΝΙΣ-ΜΟΝΠΕΛΙΕ 2 χαμενο
ΞΑΝΘΗ-ΓΙΑΝΝΙΝΑ G/G χαμενο
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΚΑΤΑΝΙΑ 1 κερδισμενο
ΚΑΛΙΑΡΙ-ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ UNDER χαμενο
ΠΑΡΜΑ-ΤΟΡΙΝΟ 1 κερδισμενο
ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΓΙΟΥΓΚ ΜΠΟΙΣ UNDER χαμενο
ΑΡΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1 κερδισμενο
ΒΕΡΟΙΑ-ΟΦΗ UNDER κερδισμενο
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΤΟΤΕΝΑΜ X χαμενο
ΜΠΟΡΝΤΟ-ΜΠΑΣΤΙΑ 1 κερδισμενο
ΛΕΒΑΝΤΕ-ΧΕΤΑΦΕ OVER χαμενο
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ-ΤΣΕΛΣΙ 1 χαμενο
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ-ΑΜΒΟΥΡΓΟ OVER χαμενο
ΙΝΤΕΡ-ΜΠΟΛΟΝΙΑ OVER & G/G χαμενο
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ 1 χαμενο
ΛΥΩΝ-ΜΑΡΣΕΙΓ 1Χ κερδισμενο
ΛΑΤΣΙΟ-ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ 1Χ χαμενο
ΝΙΣ-ΜΟΝΠΕΛΙΕ 2
ΞΑΝΘΗ-ΓΙΑΝΝΙΝΑ G/G
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΚΑΤΑΝΙΑ 1
ΚΑΛΙΑΡΙ-ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ UNDER
ΠΑΡΜΑ-ΤΟΡΙΝΟ 1
ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΓΙΟΥΓΚ ΜΠΟΙΣ UNDER
ΑΡΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1
ΒΕΡΟΙΑ-ΟΦΗ UNDER
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΤΟΤΕΝΑΜ X
ΜΠΟΡΝΤΟ-ΜΠΑΣΤΙΑ 1
ΛΕΒΑΝΤΕ-ΧΕΤΑΦΕ OVER
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ-ΤΣΕΛΣΙ 1
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ-ΑΜΒΟΥΡΓΟ OVER
ΙΝΤΕΡ-ΜΠΟΛΟΝΙΑ OVER & G/G
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ 1
ΛΥΩΝ-ΜΑΡΣΕΙΓ 1Χ
ΛΑΤΣΙΟ-ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ 1Χ
Σάββατο 9 Μαρτίου 2013
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΛΑ ΚΟΥΡΟΥΝΙΑ 5-1 ΣΚΟΡ
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ-ΝΑΝΣΙ 4-0 ΣΚΟΡ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΟΚ 1-2 ΣΚΟΡ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΟΚ G/G
ΕΒΙΑΝ-ΣΟΣΟ 1 ΚΑΙ OVER
ΑΛΜΕΡΙΑ-ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 1
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ-ΡΟΜΑ G/G
ΜΠΡΑΓΚΑ-ΜΑΡΙΤΙΜΟ 1
ΑΖΑΞΙΟ-ΛΟΡΙΑΝ Χ2
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ-ΜΑΛΑΓΑ 2
ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ-ΠΛΙΜΟΥΘ 1
ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ-ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ G/G H 2
ΣΑΛΚΕ-ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ 2 Η G/G
Πέμπτη 7 Μαρτίου 2013
Τετάρτη 6 Μαρτίου 2013
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις (Atom)